Sık Sorulan Sorular

1) Aldığım ürün hediye olarak gönderilecek, kırılır mı?


Gönderdiğimiz ürünlerin çoğu hassas ve kırılabilir ürünler. Kargoda zarar görmemesi için paketleri hazırlarken çok özen gösteriyoruz.  Ürünlerin büyük kısmının kendi özel straforlu kutuları var. Bu kutuları kullanıyor, gerekiyorsa daha da kuvvetlendiriyoruz.


2) Aldığım ürünü hediye olarak gönderiyorum, fatura da hediyeyle birlikte gidiyor mu?


Sipariş sırasında sizden öncelikle siparişinizin teslim edileceği adrese ait bilgiler alınmaktadır. Ardından da fatura adresi sorulur. Eğer faturanın hediye ile birlikte gönderilmesini istemiyorsanız, farklı bir fatura adresi girmeniz yeterli.


 3) Sipariş ettiğim ürün ne zaman kargoya verilecek?


Siparişinize ait ödeme işlemi gerçekleştikten sonra siparişinizin kargolama için hazırlanmasına başlanır.


Hafta içi günlerinde saat 15:00’e kadar verilen siparişlerin %90’ı aynı gün kargoya verilir. Kargolama için hazırlanması uzun süren ürünler ile depomuzdan gelerek kargolama için hazırlanacak ürünler ise en geç 2 gün içinde kargoya verilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda tarafınıza bilgi verilecektir.


4) Siparişim ne zaman teslim edilecek?


Teslimat adresine göre kargo şirketinin teslim süresi değişmektedir. Biz siparişinizi kargoya verdikten sonra, siparişiniz en erken bir sonraki iş günü teslim olabilmektedir. Bu süre teslimat adresinin İstanbul'a olan uzaklığına göre 2-3 güne çıkabilmektedir. Kargo şirketinin şubesinin olmadığı bölgelere teslimat 7 güne kadar uzayabilmektedir.


Bayram ve diğer tatil günlerinde dağıtım yapılmamaktadır.