Ödeme

Banka Havalesi  veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile Ödeme


Ödeme, sipariş ekranında yer alan banka hesap numarasına havale veya EFT yoluyla yapılabilir.


Sipariş verildikten sonra ödemenin yapılması beklenir. Ödemenin 48 saat içinde yapılmaması durumunda sipariş iptal edilir.


Ödemenin yapıldığının Müşteri tarafından telefonla veya e-posta ile tarafımıza bildirilmesi siparişin onay sürecini hızlandıracaktır.


Banka hesap numaralarımız aşağıda yer almaktadır.


Sabit fiyat kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. KKTC’den de sipariş verilebilmektedir ancak KKTC’den verilen siparişlerde tüm koşullarda kargo ücreti alıcıya aittir.


Sipariş İptali Durumunda Ödeme İadesi


Siparişiniz olası sebeplerle iptali durumunda, 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Havale veya EFT ile yapılan ödemelerde banka hesabınıza, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kredi kartınıza iade işlemi yapılır.


Siparişiniz kargolanmadan önce müşteri hizmetlerini arayarak siparişin iptalini istemeniz durumunda ürün bedeli ve kargo ücreti iade edilmektedir. Sipariş kargoya verildikten sonra veya ürün teslim alındıktan sonra siparişin iptali ve ürünün iade edilmesi istendiğinde, ürün tarafımıza geri geldikten sonra ürün bedeli iade edilir. Bu durumda kargo bedeli müşteriye aittir.

 


Teslimat


Kargoya Verme Süresi


Siparişinize ait ödeme işlemi gerçekleştikten sonra siparişinizin kargolama için hazırlanmasına başlanır.


Hafta içi günlerinde saat 15:00’e kadar verilen siparişlerin %90’ı aynı gün kargoya verilir. Kargolama için hazırlanması uzun süren ürünler ile depomuzdan gelerek kargolama için hazırlanacak ürünler ise en geç 2 gün içinde kargoya verilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda tarafınıza bilgi verilecektir.


Kargo firmaları Cumartesi günü öğlene kadar çalışmakta, Pazar günleri çalışmamaktadır. Bu nedenle Cumartesi günü saat 10:00'dan sonra verdiğiniz siparişler en erken Pazartesi günü kargoya verilebilecektir.


Teslim Süresi


Teslimat adresine göre kargo şirketinin teslim süresi değişmektedir. Biz siparişinizi kargoya verdikten sonra, siparişiniz en erken bir sonraki iş günü teslim olabilmektedir. Bu süre teslimat adresinin İstanbul'a olan uzaklığına göre 2-3 güne çıkabilmektedir. Mobil bölgelere teslimat 7 güne kadar uzayabilmektedir.


Bayram ve diğer tatil günlerinde işlem yapılmamaktadır.


Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunamama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması gibi) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.


Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz adreste bulunan kişiye teslim edilmektedir.


Teslimat adresi olarak belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren müşteri ile bağlantı kurulmaktadır. Müşterimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin alınmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteriye karşı olduğu kadar, kredi kartı sistemini kullandığımız bankalara karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.


Siparişinizle ilgili sorularınız ve sorunlarınızın çözümü için, "iletişim" sayfamızda yer alan email veya telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.


Ürünün Hasarlı Olması


Kargo firmasından gelen paketin hasar görmüş (ezilmiş veya yırtılmış) veya  açılmış olduğunu düşünürseniz, kargo firması yetkilisi önünde paketi açıp ürünün hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim ALMAYINIZ. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği ve ürünü sağlam olarak teslim ettiği kabul edilmektedir. 


Hazırlatmış olduğunuz tutanakla ilgili olarak en kısa zamanda bize telefonla veya e-posta ile bilgi veriniz.


Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanması sağlanacaktır.